Do końca roku szkolnego pozostało
Aktualności r.szk. 2011/2012 mecz Vip-y - gimnazjum
*** UWAGA!!! JESTEŚMY W PROGRAMIE W-F Z KLASĄ...JUŻ DZIŚ ODWIEDŹ NASZEGO BLOGA ***

Mecz Vip-y - Uczniowie gimnazjum

6 października 2011 na ORLIKU w Krobi odbył się mecz piłkarski VIP – y – Gimnazjaliści. Był to rewanż po meczu rozegranym 21 marca w Miejskiej Górce.

Mecz sędziował Łukasz Duda.

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do uczniów ZS w Gostkowie. Zakończyła się wynikiem 5:2. W drugiej połowie swoimi piłkarskimi umiejętnościami popisała się drużyna VIP-ów. Mecz zakończył się remisem 7:7. Po rzutach karnych, z przewagą jednej bramki, zwyciężyła drużyna gimnazjalistów. Najlepszym zawodnikiem meczu został bramkarz – Adam Rosik (uczeń III klasy gimnazjum). Puchar Przewodniczącego Edukacyjnego Związku Międzygminnego Gostkowo – Niepart zwycięskiej drużynie wręczyły: Sekretarz Gminy Krobia – pani Katarzyna Szablewska oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych – pani Maja Moskwa – Loman.

O puchar dla najlepszego zawodnika oraz poczęstunek zadbały panie z Rady Rodziców – pani Katarzyna Naskręt – Dorsz, pani Sylwia Kwiecińska, pani Patrycja Chudziak.